Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

904 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Icardi, se shpejti takimi per te biseduar rreth rinovimit

Inter-Icardi, se shpejti takimi per te biseduar rreth rinovimit
Bujar Berishaj

Operacione ne hyrje dhe ne dalje, Interi leviz per te perfocuar ekipin e Roberto Mancinit.

Nje ekip ne te cilin do te jete edhe Mauro Icardi. Sulmuesi argjentinas, i lidhur me Napolin ne javet e fundit, do te takoj – se bashku me perfaqesuesit e tij – klubin zikalter per te folur rreth rinovimit te kontrates. Ne axhende eshte nje takim mes paleve qe mund te behet te premten (edhe pse klubi synon t’i jap rinovimin pas perfundimit te merkatos).

Nderkohe, sot Icardi ka ‘tweet-uar’ ne Twitter duke treguar vullnetin e tij per te luajtur me fanellen zikalter: “Mungon pak deri ne fillimin e sezonit te ri, mungon pak per keto momente lumturie”, ka shkruar argjentinasi.

Napoli eshte treguar pesimist per nje transferim te lojtarit duke pare vullnetin e Interit per te mos e shitur lojtarin as para nje oferte te rendesishme. Icardi nerkohe punon per fillimin e sezonit, ndersa jashte fushe perfaqesuesit e tij punojne per rinovimin me klubin zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.