Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 28, 2020

Scroll to top

Top

1,893 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, idea Keita. Lotito e ka ofruar te Suning, Milan dhe Juve…

Inter, idea Keita. Lotito e ka ofruar te Suning, Milan dhe Juve…
Bujar Berishaj

Rruget e Keita dhe te Lazios duken te destinuara per t’u ndare, me te ardhmen e lojtarit gjithmone e me larg Formellos.

E konfirmon RadioseiI, qe ne edicionin e sotem te merkatos eshte ndalur duke folur per sulmuesin lazial. Sic thuhet, klubi nga kryeqyteti ka provuar t’i ofroj Interit kartonin e lojtarit. Milani dhe Juve jane ne sfond, me Lotiton qe rrezikon ta humb lojtarin me parametra zero.

Ne nje lufte nervash mes klubit dhe lojtarit, per Keita shfaqet edhe emri i Interit…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.