Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

515 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, interesimi per Berardin eshte konkret por lojtari eshte i pashitshem. Candreva…

Bujar Berishaj

Sic thote Gianluca Di Marzio te Sky SPort, interesimi i Interit per Berardin eshte konkret. Ne ditet e kaluara zikalterit kane pasur kontakte me Sassuolon dhe me lojtarin.

Versioni zyrtari i Sassuolos eshte qe lojtari eshte i pashitshem. Do te qendroj pra edhe nje tjeter vit te Sassuolo. Gjate javes Juventusi do te takohet me Sassuolon per te zgjatur opsionin qe ka te lojtari edhe per nje vit tjeter.

Sa i perket Candrevas, Interi shpreson te gjej nje akord ne ditet e ardhshme. Lotito per momentin eshte i impenjuar ne frontin Bielsa. Lojtari ne anen tjeter ka shprehur vullnetin per te ardhur te Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.