Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,175 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Inzaghi me i ashper se kurre me klubin? “Ka derguar nje ultimatum te qarte: brenda 10 ditesh kam nevoje per dy…”

Inter, Inzaghi me i ashper se kurre me klubin? “Ka derguar nje ultimatum te qarte: brenda 10 ditesh kam nevoje per dy…”
Inter Club Staff

Dicka me shume se 10 dite dhe merkato do te mbyllet njehere e mire per kete vere e bashke me te, edhe zerat e saj.

Por ne shtepine Inter vazhdon ende puna per te gjetur nje mbrojtes qendre, i dashur nga Inzaghi, por me sa duket, ai nuk eshte e vetmja kerkese e Inzaghit per klubin.

“Simone Inzaghi nuk ka perdorur aspak fjale me nenkuptime perpara mediave dhe ka folur qarte dhe fort per ate qe i mungon Interit te tij”.

“Kerkesa e pare ka qene qe nga Inter te mos largohet askush. As Skriniar, as Dumfries, e asnje tjeter. Skuadra duhet te jete kjo”.

“Nderkohe, kerkesa e dyte, ka qene per Zhang dhe Marotten: me duhet nje mbrojtes qendre ne vend te Ranocchias”.

“Por nderkohe qe te gjithe flasin per fjalet perpara mediave, ato jane thjesht maja e iceberg qe duket ne pamje te pare”.

“Kjo sepse Inzaghi ka dhene ultimatum te qarte per klubin: nese duam te kemi pritshmeri te larta, keto kerkesa duhen plotesuar dhe mbrojtesi duhet te vije brenda 10 ditesh”.

“Inzaghi nuk deshiron qe mbrojtesi te vije ne castet e fundit te merkatos e nuk deshiron te behet ndonje afrim i pa menduar gjate”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.