Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

533 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Inzaghi nuk e humbet shpresen: “Kjo ndeshje te jete nje pikenisje. Julio Cesar ka te drejte kur thote se…”

Inter, Inzaghi nuk e humbet shpresen: “Kjo ndeshje te jete nje pikenisje. Julio Cesar ka te drejte kur thote se…”
Inter Club Staff

Ka qene nje denim jo i drejte ai qe Interi mori dje ndaj Liverpool kur zikalterit u munden nga Liverpool ne minutat e fundit te ndeshjes 0-2. 

Nderkohe, dje direkt pas ndeshjes, Inzaghi eshte ndalur per Amazon Prime Video, ku ka dhene mendimin e tij direkt ne te nxehte.

Ky rezultat eshte genjeshtar. Por nese Inter luan kaq mire dhe nuk fiton, cfare duhet te beje?

“Shoresojme te mos kemi perballe Liverpool ne cdo ndeshje. Jam krenar shume per skuadren, kemi bere nje ndeshje te madhe.”

“Por per fat te keq, ne kemi marre nje gol kunder ne momentin tone me te mire. Pastaj, cfare rastesh kemi pasur.”

“Une i kam bere komplimentat skuadres. Kemi merituar me shume nga ajo qe kemi marre ne fushen e lojes.”

“Inter ka mbajtur koken lart me nje nga skuadrat me te forta ne Europe. Nete si keto duhet te na japin besim per perpara.”

Ndeshja ka qene e hapur. Ne Anfield Inter mund te luftoje ende per kualifikimin.

“Julio Cesar kupton nga futbolli dhe nga Inter, mendoj se ka tehne mire… Por mendoj se kjo ndeshje duhet te jete nje pike nisje.”

“Kemi luajtur shume mire kunder nje skuadre si Liverpool dhe kemi bere vertete ato qe duhet te benim. Ndaj nje skuadre si Liverpool nuk kishim luajtur kurre.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.