Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

874 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ja cfare fshihet pas shperthimit te madh te Lautaros: “E verteta eshte se ai nuk po duron dot me ato…”

Inter, ja cfare fshihet pas shperthimit te madh te Lautaros: “E verteta eshte se ai nuk po duron dot me ato…”
Inter Club Staff

“Flitet vertete shume per mua dhe kjo gje gje nuk me pelqen fare sepse une kam dhene gjithmone maksimumin per Interin ne fushe.”

“Keto zera nuk me pelqejne aspak. Por edhe kur qendroj ne pankine jam i nevrikosur sepse une dua te luaj gjithmone. Ajo qe ka rendesi eshte ti jap nje dore shokeve te skuadres.”

Keto kane qene fjalet e Lautaro Martinez pas ndeshjes ndaj Spezias ku shenoi nje gol dhe dha edhe nje assist.

Por duket se ai nder te tjera, ka nxjere ne pah nje zemerim te hershem perpara mediave qe ka habitur jo pak tifoze.

Gjithesesi, ajo qe fshihet te Toro nuk eshte dicka e pazakonte dhe me sa duket po e bezdis shume lojtarin.

Per kete flet Calciomercato.com e cila shkruan: “Toro nuk po ja del dot me, i kane ardhur ne maje te hundes zerat dhe thashethemet e merkatos.”

“Ai mendon se keto zera nuk duhet te ekzsitojne sepse sapo ka rinovuar, raporton me Inzaghin dhe shoket e ka shume te mire.”

“Por ai nuk po duron dot me as kritikat sepse e shikon veten ne mes te kritikave shume here me shume se shoket.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.