Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

395 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ja kush eshte dyshimi i madh qe Inzaghi ka per derbin: “Gjithcka ka te beje me nje lojtar: ai eshte…”

Inter, ja kush eshte dyshimi i madh qe Inzaghi ka per derbin: “Gjithcka ka te beje me nje lojtar: ai eshte…”
Inter Club Staff

Tashme ditet po kalojne dhe derbi i Milanos po afrohet me shpejtesine e drites: do te luhet te shtunen ne oren 18:00.

Nderkohe, ne Appiano Gentile Inter ka filluar te stervitet pas pushimit qe kishte te dielen dhe skuadra duke filluar nga dje ka filluar pergatitjet.

Ne Appiano eshte pare edhe Inzaghi pas disa ditesh pushim sepse kishte rezultuar pozitiv me virus por tashme eshte i sheruar plotesisht.”

Nderkohe, Tuttosport sjell te rejat e fundit per sa i perket formacionit te mundshem te Interit ne derbin e Milanos.

“Ne kete moment qe po flasim, Inzaghi ka nje dyshim super te madh per sa i perket sulmit per kete ndeshje.”

“Ky dyshim quhet Lautaro Martinez. Por eshte nje dyshim qe varet shume edhe nga Alexis Sanchez dhe ajo qe do te ndodhe ne Bolivi-Kili dhe Argjentine-Kolumbi.”

“Te dy ata do te rikthehen te enjten dhe me pas te premten do te masin forcat ne Appiano per te pare se si jane.”

“Nese gjithcka do te jete ne rregull, Lautaro do e marre stafeten ne sulm. Nese jo, atehere mundesia qe edhe Caicedo ta nise nga minuta e pare nuk eshte edhe aq e vogel.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.