Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

7,811 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ja si do te ishte formacioni me tranjer Marcelinon. E zbulon Gazzetta…

Inter, ja si do te ishte formacioni me tranjer Marcelinon. E zbulon Gazzetta…
Inter Club Staff

Nga faqet e Gazzetta dello Sport vjen edhe nje lajm mbi taktiken qe do te perdorte ai qe me shume mundesi do te jete tranjeri i ri i Interit, spanjolli Marcelino.

Nje formacion shume i ngjashem me ate qe hodhi ne fushe Vecchi ndaj Southampton, por me Murillon perkrah Miranda dhe Santon ne te majte, Joao Mario ne mesin e fushes dhe qe mungoi ne Europe per shkak se nuk ishte ne liste e ne vend te tij luajti Gnoukouri.

Ja foto e formacionit te mundshem qe mund te perdore Marcelino, e mare nga Gazzetta dello Sport:

Foto nga Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.