Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

353 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ja te grumbulluarit e Spallettit per ndeshjen ndaj Sampdorias! Vetem nje mungese e rendesishme…

Inter, ja te grumbulluarit e Spallettit per ndeshjen ndaj Sampdorias! Vetem nje mungese e rendesishme…
Inter Club Staff

Luciano Spalletti ka grumbulluar plot 22 lojtare zikalter ne prag te ndeshjes se radhes ne Serie A. 

Interi do te udhetoje ne transferte ne Genova ku do te luaje ne Ferraris kunder Sampdorias.

Kjo eshte lista e plote e te grumbulluarve zikalter kur duket se ka vetem nje mungese te rendesishme: Sime Vrslajko. Nderkohe Lautaro Martinez rikthehet ne dispozicion dhe duket i rekuperuar.

Kjo eshte lista e plote e lojtareve te Interit:

Portiera: 1 Handanovic, 27 Padelli, 46 Berni;

Mbrojtesa: 6 De Vrij, 13 Ranocchia, 18 Asamoah, 23 Miranda, 29 Dalbert, 33 D’Ambrosio, 37 Skriniar;

Mesfushore: 5 Gagliardini, 8 Vecino, 14 Nainggolan, 15 Joao Mario, 20 Borja Valero, 77 Brozovic;

Sulmuesa: 9 Icardi, 10 Lautaro Martinez, 11 Keita Balde, 16 Politano, 44 Perisic, 87 Candreva.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.