Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

210 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, jane karantinuar 25 persona ne Appiano Gentile por mungon Conte: “Ja motivi.”

Inter, jane karantinuar 25 persona ne Appiano Gentile por mungon Conte: “Ja motivi.”
Inter Club Staff

Corriere dello Sport ndalet sot ne numrin e saj te perditshem te flase per Interin dhe ate qe po ndodh te zikalterit.

Ata kane shpjeguar me detaje se si Interi po e ndjek me perpikmeri protokollin ne prag te sfides ndaj Milanit.

Ne vecanti, Corriere shpjegon se si ne Appiano Gentile ne kete moment ndodhen 25 njerez te karantinuar dhe gjerat do te vazhdojne keshtu.

“Ne qendren teknike Suning, ne kete moment qe po flasim ndodhen rreth 20-25 persona, nder te cilet edhe lojtaret negative i (Handanovic, Padelli, Ranocchia, Darmian e Young).”

“Bashke me ta, ne Appiano Gentile jane edhe pjesetare te tjere te stafit si magaziniere, staf teknik, etj.”

“Por mungesa me e rendesishme eshte Antonio Conte, i cili pritet te vije sot ose maksimumi neser pas disa diteve mungese.”

“Tekniku perpara se te plaste emergjenca te zikalterit, kishte rene dakort me Interin per disa dite pushime per te kaluar afer familjes.”

“Ne oret e ardhshme edhe ai do i nenshtrohet nje tamponi per te pare negativitetin e tij dhe me pas edhe neser do te beje nje tjeter.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.