Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,633 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Jesus, agjenti ne Brazil per te paraqitur oferten

Inter-Jesus, agjenti ne Brazil per te paraqitur oferten
Bujar Berishaj

 Mund te kete ardhur momenti i sulmit perfundimtar te Interit ne tratativen per te sjellur Gabriel Jesus ne Milano.

Sic thote redaksia e calciomercato.com, ne fakt, Giovanni Branchini, agjent i lojtarit, gjindet aktualisht ne Brazil per te paraqitur oferten zikalter, dhe pastaj do te kthehet ne Milano gjate javes se ardhshme, kur do te takoj Ausilion per t’i raportuar te gjitha te rejat e bisedimeve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.