Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,553 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, jo 10 milione eurove nga Bayern per Mirandan. Zikalterit kerkojne minimumi…

Inter, jo 10 milione eurove nga Bayern per Mirandan. Zikalterit kerkojne minimumi…
Inter Club Staff

Sipas asaj qe tregon Goal.com, Bayern Munich i ka ofruar Interit 10 milione euro per Mirandan.

Zikalterit qe veren qe sapo kaloi e blene Brazilianin per 4 milione euro ne huazim dhe 11 detyrimi i blerjes, deshirojne ta bejne brazilianin nje pike kyce te Interit e nuk duan ta largojne pavarsisht se ai eshte 31 vjec. Por, si cdo futbollist ai nuk eshte i pashitshem, dhe Interi mund te pranoje nje oferte prej 20 milione eurosh duke pare edhe moshen e tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.