Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,796 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, jo Leonardos: ja perse. Braziliani do te ishte ne konflikt te hapur me…

Inter, jo Leonardos: ja perse. Braziliani do te ishte ne konflikt te hapur me…
Inter Club Staff

Ceshtja e tranjerit mbetet ceshtja me e nxehte ne shtepine Inter, pavarsisht mohimeve te ndryshme nga drejtuesit e klubit.

Pershtypja qe eshte krijuar, eshte se ndeshjet e ardhshme do te jene teper te rendesishme per te ardhmen e Frank De Boer si edhe per Interin. Sot, Gazzetta dello Sport ka folur per emra te ndryshem, por shpjegon edhe pse figura e Leonardos do te ishte teper konfliktuale si tranjer i Interit.

“Leonardo do te ulej ne pankinen e Interit per gjashte muaj por vetem ne rast se do te kete garanci per nje rol drejtuesi per sezonin tejter. Kjo detyre teknike e tij do te krijonte nje problem kopetencash me Ausilion dhe CFA Gardini, rinovimet e te cileve nuk kane ardhur akoma.” 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.