Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

278 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, jo vetem Bremer ne mbrojtje? “TMW zbulon objektivin e padeklaruar: luan ne Premier League dhe…”

Inter, jo vetem Bremer ne mbrojtje? “TMW zbulon objektivin e padeklaruar: luan ne Premier League dhe…”
Inter Club Staff

Gleison Bremer eshte nje objektiv i deklaruar i Interit per sa i perket sezonit te ardhshem dhe shume media kane folur per te.

Por duket se ka edhe nje objektiv tjeter te padeklaruar qe ka fituar shume pike ne ditet e fundit per kete repart.

Per kete shkruan Niccolo Ceccarini, eksperti i merkatos italiane, i cili zbulon levizjet e mundshme te Interit ne vere.

“Po, Inter po mendon per nje mbrojtes tjeter pervec Bremer dhe ai mund te vije me parameter zero nga Premier League.”

Chelsea 'expecting' Andreas Christensen will leave with teammates resigned  to his exit - Mirror Online

“Behet fjale per Christensen, lojtari i Chelsea qe deri me tani nuk ka gjetur marreveshjen per te qendruar ne Londer.”

“Marotta ka bere kontaktet e para me te dhe ai do te ishte dakord per nje transferim ne Milano, normalisht nese Interi i permbush kerkesat per page.”

“Ne cfare rasti do te vinte ai? Vetem ne nje rast kur De Vrij do te largohej nga Milano dhe per te do te vinte nje oferte e rendesishme.”

“Gjithesesi, Inter edhe pse e ka nje objektiv jo te deklaruar, po punon pa shume buje per te dhe po ben goxha pune diplomatike me agjentet e lojtarit. Mbase mund te kemi te reja shume shpejt.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.