Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

347 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Joao Mario: “Ka ndryshuar gjithcka fale Spallettit dhe shokeve. Kemi kualitete per…”

Inter, Joao Mario: “Ka ndryshuar gjithcka fale Spallettit dhe shokeve. Kemi kualitete per…”
Ardis
  • On 09/01/2019, 20:06

“Fale shokeve dhe Spallettit ka ndryshuar gjithcka. Kemi kualitetet per te fituar Coppa Italia dhe Europa League”. Keto jane fjalet e para te Joao Mario-s te percjellura nga Marco Barzaghi: portugezi ka leshuar nje interviste ekskluzive ne mikrofonat e SportMediaset persa i perket momentit te Interit dhe mbi objektivat e skuadres zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.