Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

720 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Juve, gjithcka gati! Klubi rrit muziken dhe publikon videon prezentuese (VIDEO)

Inter-Juve, gjithcka gati! Klubi rrit muziken dhe publikon videon prezentuese (VIDEO)
Bujar Berishaj

Inter-Juventus, numerimi mbrapsht ka filluar.

E per te rritur akoma me shume atmosferen para derbyt, Interi ka publikuar nje super video para Derbyt te Italise. Nje video rreth 1 minutshe nen ritmin e Nicky Jam e J Balvin, spektakel i paster.

Ja video:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.