Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

696 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Juve, kod veshje zikalter ne San Siro. Klubi: “Ka vetem nje ngjyre qe shkon me te zezen”

Inter-Juve, kod veshje zikalter ne San Siro. Klubi: “Ka vetem nje ngjyre qe shkon me te zezen”
Bujar Berishaj

Nje kod veshje zikalter i keshilluar ne San Siro per Inter-Juve.

Apeli per tifozet e Interit per t’u veshur me ngjyrat zikalter arrin nga sajti zyrtar i klubit ku lexohet:

“Te shtunen ne mbremje ne “Meazza” eshte nje ndeshje e magje, per t’u perjetuar nga te gjithe se bashku dhe per te shkuar drejt Champions League. Inter-Juventus do te jete ndeshja ku nuk mund te mungosh, nje event ekskluziv qe ka nevoje per nje kod veshje zikalter per te gjithe tifozet”.

“Sepse San Siro eshte shtepia jone, sepse ka vetem nje ngjyre qe shkon me te zezen. Te gjithe gati per te ngritur shallet dhe flamujt zikalter ne naten e “Pazza Inter” ne hyrjen e fushe ne skuadrave”.

“Te formojme nje mur zikalter, te presim djemte tane me nje atmosfere te dridhurash, t’i tregojme edhe nje here botes se pse ngjyrat zikalter jane me te bukurat e botes”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.