Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 8, 2020

Scroll to top

Top

2,104 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Juventus, ja formacionet e mundshme: Mazzarri fut Palacion, Conte pergjigjet me…

Inter-Juventus, ja formacionet e mundshme: Mazzarri fut Palacion, Conte pergjigjet me…
Andi Prifti

Ne pritje te ndeshjes mes Interit dhe Juventusit, Mazzarri dhe Conte duhet te bejne gati formacionet qe do hedhin ne fushe 30 minuta pas mesnate.

Ja formacionet e mundshme per kete ndeshje:

INTER – Handanovic; Campagnaro, Ranocchia, Juan Jesus; Nagatomo, Guarin, Cambiasso, Kuzmanovic, Pereira; Alvarez; Palacio

JUVENTUS – Buffon; Chiellini, Bonucci, Barzagli; Asamoah, Marchisio, Pirlo, Vidal, Lichtsteiner; Llorente, Tevez

Nderkohe per te interesuarit se kush kanal e jep transmetimin e ndeshjes Inter – Juventus mund ta gjejne ne Sky Sport 1, Sky Super Calcio dhe Sky Calcio 1.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.