Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

491 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Juventus, se shpejti stervitja. Spalletti dhe skuadra do te qendrojne…

Inter-Juventus, se shpejti stervitja. Spalletti dhe skuadra do te qendrojne…
Bujar Berishaj

Inter eshte gati qe grumbullohet ne qendren sportive Suning per stervitjen e sotme.

Spalletti tashme ka rritur dhe eshte gati per te stervitur lojtaret ne menyre qe te kene qasjen e duhur per te perballur Juventusin.

Vecino duhet ta nis si titullar me Brozovic ne mesfushe dhe Candrevan favorit ndaj Karamoh per ne krahun e djathte te sulmit.

Pas stervitjes mund te arrijne te reja tjera sa i perket formacionit titullar qe do te zbres ne fushe ne Meazza kunder lojtareve te Allegrit. Skuadra zikalter sonte do te qendrojne ne Pinetina ne menyre qe grupi te jete i bashkuar para ndeshjes se neserme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.