Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 1, 2020

Scroll to top

Top

2,302 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ka arritur Botta: gati nje kontrate 4-vjecare…

Inter, ka arritur Botta: gati nje kontrate 4-vjecare…
Xhorxh Gellci

Ruben Botta eshte gati per aventuren e re me fanellen e Interit. Sic raporton Gianluca Di Marzio, argjentinasi ka ardhur dje mbasdite ne Milano, dhe ne oret ne vazhdim do te jete ne Appiano Gentile, ku do ti nenshtrohet vizitave mjekesore ne Pavia. Dhe se bashku me te edhe Ishak Belfodil, gati per diten e pare te grumbullimit me Interin.

Per Bottan eshte gati nje kontrate 4 vjecare me 700.000 euro ne sezon por mungon akoma zyrtarizimi sepse nuk eshte gati pasaporta komunitare.

Me poshte keni fotot e sjella nga website zyrtar i Gianluca Di Marzio:

Ruben Botta ne diten e tij te pare ne Milano

Ishak Belfodil ne Milano

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags