Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,482 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter ka hedhur poshte oferten e Atletico Madrid per Mauro Icardi: 50 milion euro!

Inter ka hedhur poshte oferten e Atletico Madrid per Mauro Icardi: 50 milion euro!
  • On 30/06/2016, 13:26

Inter vazhdon tju rezistoje ofertave per Mauro Icardi. Sic raporton e perditshmja spanjolle Marca dhe italianja Gazzeta dello Sport, klubi ziklater ka refuzuar propozimin 50 milionsh nga Atletico Madrid i Diego Pablo Simeone, i cili e deshiron me cdo kusht bashkekombasin e tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.