Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,317 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter ka kerkuar Song, vjen me Pedron?

Inter ka kerkuar Song, vjen me Pedron?
Bujar Berishaj

Emer i ri per mesfushen e Inter: Alex Song. Konfirmimi vjen nga Corriere dello Sport:

“Duhe humbur Toulalan qe mund te ishte goditja e 2015-16 me parametra zero, d.s zikalter po punon per te perforcuar mesfushen me nje tjeter lojtar… gratis dhe ka kerkuar informacione per Alexandre Song, lojtar i Barcelones ne huazim tek West Ham United.

Kamerunasi ka kontrate deri me 2017 me blaugranat dhe nuk duket qe eshte ne planet e Lusi Enrique as per sezonin tjeter. Ausilio tanime ka shprehur intersin e tij tek Braida dhe e ka kerkuar si huazim, ndoshta per ta perfshire ne nje pako me Pedro. Song sigurisht do te ishte zgjidhje me pak e kushtueshme sesa Kondogbia i cili do te vezhgohet nga nje vezhgues zikalter te marten ne Monaco kunder Juventus.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.