Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,283 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter ka mbyllur per M’Vila dhe Dodo, neser vizitat mjeksore. Te gjitha detajet…

Inter ka mbyllur per M’Vila dhe Dodo, neser vizitat mjeksore. Te gjitha detajet…
Bujar Berishaj

Dy goditje ne nje dite te vetme. Sipas raporteve nga sajti online i Tuttosport, Inter ne keto minuta do te mbyll operacionin e dyfishte ne hyrje, qe do t’i siguroj Mazzarrit, YANN M’VILA dhe DODO.

“Te dy do nisen per Pinzolo pasi t’i kene kryer vizitat mjeksore neser. Francezi do jete ne huazim, (me te drejten e blerjes se plote per 8 milion), ndersa ish-romanisti do te vij me nje huazim dy-vjecar me te drejte blerje per 6.5 milion. I gjithi pa te drejte riblerje ne favor te giallorosseve.” thuhet.

Dhe ky do ishte konfirmimi i vullnetit te klubit qe t’i jap trajnerit toskan sa me shpejt qe te jete e mundur elementet e kerkuara prej tij per te mos filluar nje hendikep sic ka ndodhur ne rrethanat tjera.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.