Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

427 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ka vertete nje prapaskene te madhe? “Marotta po tenton te beje nje super goditje pa u ndjere: ja detajet.”

Inter, ka vertete nje prapaskene te madhe? “Marotta po tenton te beje nje super goditje pa u ndjere: ja detajet.”
Inter Club Staff

“Tashme eshte e kote qe te mohoet. Ne gare per te eshte Interi dhe Marotta po tenton te beje nje super goditje pa u ndjere.”

“Ai deshiron qe te duket serioz edhe ne drejtim te Napolit dhe kete ceshtje po mundohet te mos e beje aspak mediatike.”

Keshtu shprehet per Tuttomercatoweb.com specialisti i merkatos italiane, Enzo Bucchioni, i cili flet per merkaton e Interit dhe Insigne.

“Marotta ne kete moment i ka vendosur te gjitha forcat e tij ne garen per sulmuesin e Napolit qe eshte ne skadence kontrate.”

“Administratori i deleguar i Interit po mundohet te punoje ne qetesi, larg reflektoreve, per kapitenin e Napolit.”

“Duket fiks menyra e punes si ka qef ti beje Marotta gjerat. Ku ka shume zera dhe ku ka shume skuadra ne gare, aty nuk eshte Marotta.”

“Ku nuk ka shume thashetheme dhe Interi duket larg, pikerisht aty mund te dale ne pah edhe Marotta me Interin.”

“Keshtu ndodhi edhe me Eriksen te Tottenham ku askush nuk e besonte se Interi do mund te arrinte te nje lojtar i tille.”

“Interi eshte ne gare plotesisht per Insigne. Duke mos paguar kartonin, eshte e dukshme qe Interi mund ti jape lojtarit nje rroge me te larte se Napoli i ofron atij sot. Prisni te bukura nga ky front i merkatos.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.