Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

880 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, kerkese zyrtare nga Atletico Madrid per Icardi

Inter, kerkese zyrtare nga Atletico Madrid per Icardi
Bujar Berishaj

Inter dhe Atletico, takim merkatoje. Ka shume ide ne tavoline nga te dy klubet, pervec Guarin dhe Suarez u fol edhe per Mauro Icardi. Sulmuesi argjentinas i pelqen shume Atletico Madrid-it, qe edhe ne te kaluaren u mundua ta marr nga Inter.

Dje, ne fakt, ka ardhur nje kerkes zyrtare per lojtarin, mbetet per tu pare pergjigja e Interit, megjithate, duket se Inter beson shume tek Icardi, sic eshte deklaruar ne te kaluaren nga presidenti Erick Thohir. Sirena spanjolle, Atletico ne gjurmet e Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.