Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 6, 2020

Scroll to top

Top

386 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter kerkon Basta. Agjentja: “Nese vjen oferta, ai largohet”

Inter kerkon Basta. Agjentja: “Nese vjen oferta, ai largohet”
Andi Prifti

Nje nga objektivat e Interit per krahun e djathte eshte Dusan Basta. Sipas te perditshmes ruse Izvestia, lojtari kerkohet dhe nga Rubin Kazan. Per te sqaruar me mire, agjentja e tij Claudia Pastorello, eshte ndalur per te dhene nje interviste mbi kete teme: “Dusan eshte nje lojtar shume i rendesishem per Udinese, prandaj ata duan ta mbajne. Por nese vijne oferta nga klube te medhaja, klubi do ulej per te degjuar ofertat. Mund te vijne sondazhe nga skuadra ruse dhe nga Serie A. Duhen dhe 2 muaj qe te mbyllet merkatoja, te shohim nese djali do ta ndryshoje drejtimin e karrieres se tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.