Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

536 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, keshtu ne fushe ndaj Empolit: Mancini zgjedh Eder?

Inter Club Staff

Interi po pergatitet per ndeshjen e fundit te kampionatit ne shtepine e saj: Per kete, Mancini ka vendosur qe te ule ne stol Jovetic dhe te zgjedhe Eder, por ky i fundit nuk eshte e vetmja e re.

Sipas asaj qe tregohet nga Corriere dello Sport, Roberto Mancini ka vendosur te ndryshoje edhe modul per tu perballur me Empolin e Giampaolo duke zgjedhur nje 4-4-1-1 qe ne realitet mund te jete nje 4-2-3-1. E reja e vertete ne kete mes qendron tek njerezit e zgjedhur per te zbritur ne fushe nga tekniku Italian.

Ky do te jete edhe rreshtimi zikalter sot, gjithmone sipas Corriere dello Sport.

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Miranda, Murillo, Telles; Felipe Melo, Kondogbia, Brozovic, Perisic; Eder, Icardi

Nderkohe ky eshte edhe pasqyrimi me foto qe Corriere dello Sport ka bere:
© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.