Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2020

Scroll to top

Top

3,203 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, keshtu pritet te jete fanella e trete e 2017-18: rikthehet ngjyra gri?

Inter, keshtu pritet te jete fanella e trete e 2017-18: rikthehet ngjyra gri?
Inter Club Staff

Vazhdojne te rejat dhe zbulimet per bluzat e ardhshme te Interit per sezonin 2017/2018.

Nese bluza e pare pritet te kete risi vizat e parregullta, e treta pritet te riktheje nje ngjyre te dashur per Interistat: grine. Nuk eshte ende e qarte nese do te jete nje gri dhe bluze me vija (si ajo e finales se Uefas ne 1998) ose nje gri me bluze pa viza. Nderkohe, ja dhe ngjyra e bluzes se trete e zbuluar sot nga sajti i specializuar per keto zbulime FootyHeadlines.

inter-17-18-third-kit-2

Foto nga FootyHeadlines.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.