Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 24, 2021

Scroll to top

Top

249 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, klubi shperthen ndaj mediave per Hakimi: “Ne si klub nuk jemi penduar ne asnje moment per…”

Inter, klubi shperthen ndaj mediave per Hakimi: “Ne si klub nuk jemi penduar ne asnje moment per…”
Inter Club Staff

Nuk ka asnje pendese per Hakimi, perkundrazi, Interi do e bente perseri investimin e madh per Achraf Hakimi.

Ashtu si nenvizon Calciomercato.com, ky eshte nje pozicion shume i qarte i klubit te Interit pas kritikave te fundit per lojtarin.

“Skepticizmi eshte shtyre menjehere me force nga Interi per sa i perket lojtarit te krahut maroken, sepse Interi eshe shume e bindur per te.”

“Nga Interi kane shperthyer kur jane pyetur per situaten e Hakimi. Nga ana e tyre eshte bere me dije se nese do te dilte sot mundesia per ta blere 40 milione plus bonuse lojtarin, Interi do e blinte perseri ate.”

“Kete thote klubi dhe kete konfirmojne drejtuesit e Interit, sepse lojtari nder te tjera konsiderohet edhe perfekt per Antonio Conten.”

“Tema e operacionit me Real Madrid, duket theksuar mire dhe duhet pranuar se ka qene nje kryeveper e Ausilios.”

“Manchester United hoqi dore nga Regullion sepse Real kerkonte me ngulm qe ata te kishin nje te drejte riblerje.”

“Nderkohe Interi ka qene e qarte me Real qe ne fillim: Hakimi vjen ne Milano pa klauzole riblerje, ndryshe nuk behet asgje. Ne fund fitoi Interi.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.