Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,221 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, kontakte te vazhdueshme per Jovetic…

Inter, kontakte te vazhdueshme per Jovetic…
Bujar Berishaj

“Akoma ti?”. Po, padyshim.

Rruget e merkatos jane te pafundme, ato te Interit tani te cojne ne Premier League, ne shtepine e Manchester City. Jane ndezur serish bisedat per Stevan Jovetic.

Nje objektiv i vjeter, nje tentative e bere ne veren e kaluar. Pastaj prape ne janar, por asgje per tu bere. Ne kete sezon, malazezi ka luajtur 24 ndeshje duke shenuar 5 gola. Inter e vezhgon, e monitoron. Mancini ka idete e qarta dhe Jojo mund t’i jap ndryshimin e ritmit skuadres. Kontakte qe rinisin me me shume shanse se ne te kaluaren. Dhe ne sfond, per Jovetic, eshte akoma Serie A…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.