Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2020

Scroll to top

Top

1,253 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, kthehet Gabigol: “Ne Milano javen e ardhshme”.

Inter, kthehet Gabigol: “Ne Milano javen e ardhshme”.
  • On 07/09/2016, 20:49

Ne vigjilje te aventures se re si Interist, Gabigol nuk do mar me vete vetem rrobat dhe endrrat, por edhe 3 persona nga stafi i Santos. Behet fjale per zevendesin e shtypit Vinicius Viera, ate te sigurise Rodrigo Claudino dos Santos dhe fizioterapistin THiago Lobo, kete ekip e kishte pas vetes edhe ne lojrat olimpike: “Jam i lumtur qe do vijne me mua. Per mua eshte shume e rendesishme te rrethohem nga njerez qe njoh. Me mua do jene persona ekspert. Besoj se javen e ardhshme do nisemi per ne Milano”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.