Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

780 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, kujdes ndaj Perez: nuk eshte vetem Icardi ne liste…

Inter, kujdes ndaj Perez: nuk eshte vetem Icardi ne liste…
Ardis
  • On 14/10/2018, 13:38

Aksi Milano – Madrid mund te ndeze merkaton e ardhshme ne vere.

Nuk do te jete vetem Luka Modric tratativa e vetme ne aksin MilanoMadrid. Sipas asaj qe raportojne nga Corriere dello Sport, ne fakt Florentino Perez ka shenjestruar Mauro Icardi-n, si nje objektiv i ardhshem nga mediat afer tij.

Nje piste e komplikuar per Real Madrid, duke konsideruar se, per momentin, kapiteni zikalter nuk ka asnje klauzole ne kontrate. Nga ky skenar mund te perfitoje Wanda Nara per te prishur tratativat e rinovimit te kontrates se Maurito-s, mbi te cilen palet jane duke punuar dhe shprehin optimizem absolut.

Por nuk eshte gjithcka, persona afer Perez, i kane treguar videot me golat e Lautaro Martinez, edhe ne kete front duhet pasur kujdes persa i perket te ardhmes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.