Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 30, 2020

Scroll to top

Top

1,992 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, kujdes nga kartonat e verdhe: 6 lojtare rrezikojne te mungojnen ndeshjen e radhes

Inter, kujdes nga kartonat e verdhe: 6 lojtare rrezikojne te mungojnen ndeshjen e radhes
Inter Club Staff

Jane kater ndeshjet e fundit ne kampionat per Interin ne kete kampionat qe pas Udineses do te luaje ne shtepi ndaj Chievos e me pas ne transferte ndaj Napolit per ta mbyllur Serie A ne shtepi ndaj Empolit.

Por eshte nje detaj qe nuk duhet nenvlersuar ne keto ndshje te mbetura sepse Interi ka plot gjashte lojtare ne rrezik skualifikimi.

Kjo eshte lista e gjate e tyre ku  perfshihet: Brozovic, D’Ambrosio, Gagliardini, Lautaro Martinez, Politano dhe Milan Skriniar. 

Mbase ndaj Chievos  do te ishte nje mungese qe edhe mund te absorbohej, por Spalletti nuk deshiron qe asnjeri prej tyre te mungoje ndaj Napolit qe e ka radhen pas Chievo Veronas.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.