Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 5, 2020

Scroll to top

Top

933 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, kujdes nga nderhyrja e Milan per Lindelof. Derby edhe per Keita…

Inter, kujdes nga nderhyrja e Milan per Lindelof. Derby edhe per Keita…
  • On 10/10/2016, 13:19

Pas zyrtarizimit te Massimiliano Mirabelli si drejtues tek Milan, rruget e merkatos se Inter dhe kusherinjeve te tyre mund te bashkohen ne kete merkato. Ish drejtuesi zikalter kerkon qe te sjell ne Milano Keita Balde nga Lazio, nje lojtar qe Piero Ausilio e ka prej kohesh ne vezhgim.

Nuk perfundon ketu, pasi nje nga objektivat e Milanit te ri kinez eshte edhe Victor Lindelof, suedezi i Benfica, edhe per mbrojtesin e ri Inter mund te pergatis nje sulm ne merkaton e ardhshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.