Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

405 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, kunder Eintracht plot pese lojtare te Primavers gati per tu grumbulluar: ja kush jane ata

Inter, kunder Eintracht plot pese lojtare te Primavers gati per tu grumbulluar: ja kush jane ata
Inter Club Staff

Tashme duhet qe Interi do te jete ne emergjence totale diten e neserme kur zikalterit do te perballen ndaj Eintracht Frankfurt ne Meazza.

Luciano Spalletti do te kete ne dispozicion nga skuadra e pare vetem 11 lojtare.

Por sipas asaj qe thuhet ne keto minuta nga FcInter1908, jane plot 5 lojtaret e Primaveres zikalter qe kane kaluar ne skuadren e pare diten e djeshme dhe qe po sterviten edhe sot ne Appiano per sfiden ndaj Eintracht.

Lojtaret qe pritet te grumbullohen edhe diten e neserme per ndeshjen ndaj gjermaneve jane mbrojtesi Zappa, mesfushoret Gavioli dhe Schiro si edhe sulmuesit Merola dhe Esposito.

Nderkohe, kjo eshte lista e lojtareve te grumbullueshem nga Spalletti per sa i perket Primaveres per ndeshjen e neserme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.