Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

884 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, kunder Sassuolos shume surpriza: Palacio eshte gati, rikthehet edhe Moratti. Me pas…

Inter, kunder Sassuolos shume surpriza: Palacio eshte gati, rikthehet edhe Moratti. Me pas…
Inter Club Staff

Vazhdon ne menyren me te mire rekuperimi i Rodrigo Palacios.

Sulmuesi zikalter eshte gati qe ti bashkohet skuadres qe nga ndeshja e ardhmeshme ne kampionat, ku Interi do te perballet me Sassuolon perpara publikut te vet.

Pervec argjentinasit, do te kete edhe dy surpriza te bukura per te pranishmit: Rikthimi i Massimo Morattit ne tribune (mungon qe prej 10 Majit te kaluar) dhe melodia e Pazza Inter qe do te shoqeroje hyrjen ne fushe te lojtareve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.