Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 21, 2021

Scroll to top

Top

500 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, kush do e zevendesoje Lautaron? Corriere zbulon: “Conte ka refuzuar direkt nje nga alternativat.”

Inter, kush do e zevendesoje Lautaron? Corriere zbulon: “Conte ka refuzuar direkt nje nga alternativat.”
Inter Club Staff

Me sa duket Conte i ka idete e qarta per sa i perket sulmuesve qe po kerkohen nga Interi per te zevendesuar Lautaro Martinez.

Kete te fundit mediat cdo di te e me shume e japin shume afer klubit te Barcelones dhe presingu i ketyre te fundit eshte shume i larte.

Keto dite eshte folur shume edhe per alternativat qe Marotta do i ofroje Contes per te zevendesuar argjentinasin zikalter.

Emrat kane qene te shumte, por nder to, Conte ka refuzuar ne menyre te drejteperdrejte njerin prej tyre

“Antonio Conte i ka idete e qarta edhe pse nuk e di ende nese Lautaron do e kete ne skuader sezonin e ri apo jo.”

“Ai ka refuzuar menjehre idene Pierre-Emerick Aubameyan qe ka qene nje nga idete e Marottes bashke me Werner.”

“Per Conten, Werner i jep mundesi qe te krijoje hapsira perpara dhe te ndihmoje edhe shoket.”

“Conte deshiron nje sulmues qe luan me shpine nga porta, te kombinohet. Ashtu si Lautaro ben shpesh me Lukaku.”

“Prandaj qe ne momentin e pare ai ka thene jo per Pierre-Emerick Aubameyan. Ai ka qene emri i pare i fshire nga lista e teknikut dhe Marottes.”

Por nuk eshte vetem Conte arsyeja. Auba kushton shume per moshen qe ka: 50 milione euro per nje 31 vjecar sot konsiderohen nje luks i panevojshem per cdo skuader ne Europe.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.