Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

192 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, kush do te luaje prapa nese De Vrij do te mungoje? “Sot per sot, vetem nje lojtar mund ta zevendesoje: ai eshte….”

Inter, kush do te luaje prapa nese De Vrij do te mungoje? “Sot per sot, vetem nje lojtar mund ta zevendesoje: ai eshte….”
Inter Club Staff

Nderkohe qe te gjithe syte jane te Marcelo Brozovic, per te cilin te gjithe po shpresojne se do te jete ndaj Juves, Inzaghi ka edhe nje problem tjeter.

Ai quhet Stefan De Vrij, i cili ende nuk eshte ne 100% te formes se tij dhe eshte ne dyshim te forte per te dielen.

“Hollandez vazhdon te mos stervitet me skuadren edhe pse sinjalet e para duhet thene se kane qene pozitive.”

“Per te dielen eshte me e mundur te mos e shohim ne fushe se sa ta shohim. Te pakten kete ndjesi te jep stervitja ne Appiano”, shkruan La Gazzetta dello Sport e cila vazhdon edhe me tej.

“Ne kete moment, duket se Inzaghi ka rekuperuar Lautaron, Vecinon por edhe kroatin Marcelo Brozovic.”

“Por De Vrij mund te mos ja dale. Nese do te jete keshtu atehere pyetja eshte nje dhe e vetme: kush do te luaj ne vend te tij?”

“Me sa duket edhe pergjigja eshte vetem nje: ne vend te hollandezit do te luaje Danilo D’Ambrosio i cili shihet si zevendesi perfekt.”

“Pse? Sepse Skriniar do te kalonte ne qender te mbrojtjes nderkohe Bastoni do te ishte nga krahu i majte.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.