Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,160 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, kush do te vije ne Milano nese qendron Skriniar? “Nje emer nuk mund te skarcohet aspak: behet fjale per…”

Inter, kush do te vije ne Milano nese qendron Skriniar? “Nje emer nuk mund te skarcohet aspak: behet fjale per…”
Inter Club Staff

Merkato e Interit ne prapavije eshte shume e lidhur me te ardhmen e Milan Skriniar qe ka qene ne qender te zerave te merkatos.

Sllovaku vazhdon qe te jete ne qender te merkatos, edhe pse Inter ka humbur Bremer ne garen qe kishte me Juventusin.

Por sipas te rejave te fundit, shanset per qendrimin e Milan Skriniar ne Milano jane rritur ndjeshem dhe tashme Skriniar mund te qendroje vertete tek Inter.

Por cfare do te ndodhe nese Skriniar qendron? Cili eshte lojtari qe Inter do te bleje ne kete rast per repartin e prapavijes?

“Me sa duket, emri kryesor eshte gjithmone ai i Milenkovic te Fiorentines, qe konsiderohet edhe si numri nje edhe ne rast se Skriniar largohet”.

“Nderkohe, nese ai qendron, eshte pak me e veshtire te arrihet tek ai per shkak te cmimit qe Fiorentina kerkon”.

“Por ne kete moment, nuk mund te skarcohet aspak edhe nje emer si Demiral, i cili do te vinte keshtu nga Atalanta dhe formula mund te jete edhe ajo e nje huazimi me te drejte blerje”.

“Nderkohe, me pas eshte emri i Acerbit, qe eshte nje parameter zero dhe qe Inzaghi e ka stervitur me pare por deri me tani ky emer nuk ka qene shume i nxehte per Interin”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.