Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

349 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, La Gazzetta ngre alarmin e forte: “Cfare ka ndodhu me kete lojtar? Duket sikur nje regres i paster ka…”

Inter, La Gazzetta ngre alarmin e forte: “Cfare ka ndodhu me kete lojtar? Duket sikur nje regres i paster ka…”
Inter Club Staff

Interistat e kane pyetur te gjithe veten: “Cfare po ndodh me kete Inter?” por pas kesaj pyetje, ka menjehere nje pyetje tjeter.

Kesaj radhe pyetja ka te beje me Lautaron dhe eshte “Cfare po ndodh me kete lojtar?”, nje pyetje te cilen e ben edhe La Gazetta dello Sport.

Inzaghi i ka dhene besim, e ka hedhur titullar bashke me Sanchez, pak per ta vene edhe ne pozicionin me te mire duke qene se me Dzeko ka pasur disi veshtiresi.

Por duket se as kjo nuk ka ndihmuar dhe Lautaro Martinez ne kete ndeshje jo vetem qe ka bere keq, por ka humbur raste te cilat nuk duhet te humben as nga ndonje mbrojtes e jo me nga nje sulmues i kalibrit te tij.

Rastet me te mira gjithesesi per Lautaron kane ardhur me boshnjakun ne fushe, ku ai ka pasur edhe nje rast me porte bosh.

Por per fatin e tij te keq dhe per sigurine e paket ne vete, ai e ka nxjere jashte topin dhe nuk ka arritur te shenoje.

“Cfare po ndodh? Duket sikur ai gabon cdo gje ne fushen e lojes. Kontrolle, pasime, gjuajtje, cdo gje. Eshte nje regres i pabesueshem prapa.”

“Ka dicka qe nuk funksionon sepse ai ne fushe nuk eshte me as natyral. Duket sikur deshira nuk i mungon, por ka nje pushim mes asaj qe do te beje dhe asaj qe ben. Problem mental me shume”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.