Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 18, 2019

Scroll to top

Top

3,076 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, lajme te keqija: Manchester City oferte mostruoze per Gabriel Jesus. Ja detajet…

Inter, lajme te keqija: Manchester City oferte mostruoze per Gabriel Jesus. Ja detajet…
Inter Club Staff

Manchester City ben ate qe beri edhe PSG me Lucas Moura vite me pare, por nuk dihet nese do ja dale. 

Lajmi vjen nga UOL Esporte, sipas te ciles Giovanni Brachini qe drejton tratativen e familjes se djaloshit dhe eshte informuar tashme per kete oferte. Oferta parashikon qe qendrimi i brazilianit tek Palmeiras te jete deri ne fund te vitit dhe ne Premier League ai do te debutoje ne 2017. Nese do te zyrtarizohet kjo oferte, Palmairas do te kete gjithsesi fjalen e fundit sepse ajo do te ishte edhe me e vogel se klauzola (40 milione) qe vlen per te gjithe klubet ne bote, pervec Manchester United, Bayern Munich, PSG, Real Madrid dhe Barcelona.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.