Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

377 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, largohet Sanchez per ti lene vendin nje TOP PLAYER nga Bundesliga? “Ja detajet: e ka propozuar…”

Inter, largohet Sanchez per ti lene vendin nje TOP PLAYER nga Bundesliga? “Ja detajet: e ka propozuar…”
Inter Club Staff

Nje largim i mundshem ne janar i Alexis Sanchez ka filluar te behet shume i mundshem ne ditet e fundit.

Por sipas lajmeve te fundit, mund te kete vertete nje goditje te bujshme nga ana e zikalterve per te zevendesuar Alexis Sanchez.

“Behet fjale per nje lojtar si Marcus Thuram, nje TOP PLAYER i Bundesliges qe eshte kerkuar ne te kaluaren nga zikalterit.”

“Lojtari u ndjek nga afer gjate merkatos verore por me pas ai demtim i pesuar e hoqi nga planet e zikalterve. Por cfare mund te ndodhe tani? Gjithcka varet nga Mino Raiola dhe ka nje prapaskene.”

“Sipas te rejave te fundit, Mino Raiola ka kohe qe ja propozon lojtarin klubit zikalter sepse i mendon ata si nje vitrine shume e larte per te nxjere ne pah nje lojtar te talentuar si Thuram.”

“Inzaghi e pelqen shume lojtarin dhe edhe me pare ka rene dakord me klubin per emrin e tij dhe ky eshte nje plus me shume.”

“Normalisht ai do te mund te vinte ne Milano ne merkaton e dimrit vetem nese Sanchez largohet dhe nese Borussia (skuadra e tij aktuale) do te pranonte nje huazim me te drejte blerje.”

“Por ne radhe te pare gjithcka varet direkt nga largimi i Alexis Sanchez qe tek Interi ndihet si nje makine e shtrenjte dhe e braktisur…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.