Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,895 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Lazio, formacioni i mundshem: ja Banega dhe Kondogbia, pushim Perisic dhe Joao Mario!

Inter-Lazio, formacioni i mundshem: ja Banega dhe Kondogbia, pushim Perisic dhe Joao Mario!
Inter Club Staff

Sot ne darke ne Meazza, Interi do te luaje kunder Lazios dhe ne loje do te jete kualifikimi per ne gjysemfinalen e Kupes se Italise.

Stefano Pioli po studion skuadren me te mire te mundshme per ta hedhur ne fushe, por natyrisht duke menduar edhe per sfiden e se dieles e cila eshte teper delikate ne Torino ndaj Juventusit. Edicioni i perditshem i Gazzetta dello Sport mundohet te hipotezoje formacionin e mundshem zikalter qe pritet te kete Handanovic ne porte, nje mbrojte te formuar (nga e djathta ne te majte) me D’Ambrosio, Medel, Miranda dhe Ansaldi. Ne mesfushe hapsire per Kondogbia dhe Brozovic ndersa ne sulm do te jete Icardi bashke me Candreva, Banega dhe Eder.

Probabile.Inter.Lazio

Formacioni i mundshem sot ndaj Lazios sipas Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.