Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,189 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Lazio, Mancini beson tek rombi. Dodo favorit mbi Nagatomon kurse Kovacic…

Inter-Lazio, Mancini beson tek rombi. Dodo favorit mbi Nagatomon kurse Kovacic…
Inter Club Staff

Interi po pergatitet te prese sot ne darke Lazion edhe pse me disa probleme ne formacion. Me Palacion jo ne formen e tij me te mire, Roberto Mancini e gjen veten edhe pa Pablo Daniel Osvaldon i cili eshte rikthyer ne argjentine per te qene prane gruas se ciles i ka vdekur babai.

Kete jave eshte rikthyer ne grup Hernanes por braziliani nuk i ka ende 90 minuta ne kembe dhe me shume mundesi do te hyje ne loje si zevendesues e kete gje e ka shpjeguar edhe Mancini gjate konferences per shtyp gjate dites se djeshme. Tekniku zikalter do te hedhe ne fushe nje formacion ne formen e rombit dhe pas shpines se dy sulmuesve, Icardit dhe Palacios, do te luaje Mateo Kovacic. Ky eshte formacioni i mundshem i Interit sipas Gazzetta dello Sport:

Handanovic
D’Ambrosio Ranocchia Juan Dodo
Guarin Medel Kuzmanovic
Kovacic
Palacio Icardi

Formacioni i Interit sot sipas Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.