Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

671 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Lazio, Mancini grumbullon 23 lojtar. Kthehet Hernanes, jashte Osvaldo dhe Jonathan…

Inter-Lazio, Mancini grumbullon 23 lojtar. Kthehet Hernanes, jashte Osvaldo dhe Jonathan…
Bujar Berishaj

Tre portier, nente mbrojtes, tete mesfushor dhe tre sulmues per sfiden kunder Lazios ne Meazza. Keta jane 23 te grumbulluarit e Roberto Mancinit per ndeshjen e se dieles. Grumbullohet pas disa javesh Hernanes, nderkohe mbeten jashta Osvaldo dhe Jonathan.

Portier: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni

Mbrojtes: 5 Juan Jesus, 6 Andreolli, 14 Campagnaro, 15 Vidic, 22 Dodò, 23 Ranocchia, 25 Mbaye, 33 D’Ambrosio, 55 Nagatomo

Mesfushor: 10 Kovacic, 13 Guarin, 17 Kuzmanovic, 18 Medel, 20 Obi, 44 Krhin, 88 Hernanes, 90 M’Vila

Sulmues: 8 Palacio, 9 Icardi, 97 Bonazzoli

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.