Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

393 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, legjenda e klubit habit me deklaraten e tij: “Pres nje goditje te madhe nga Suning ne merkato: kjo sepse…”

Inter, legjenda e klubit habit me deklaraten e tij: “Pres nje goditje te madhe nga Suning ne merkato: kjo sepse…”
Inter Club Staff

Evaristo Beccalossi pret goditje te medha ne merkato ne sezonin e ardhshem nga ana e pronareve Suning.

Ish-numri 10 dhe legjenda zikalter eshte shprehur teper i bindur se Interi do te zhvilloje nje merkato shume te rendesishme.

“Tek Interi duhet nje blerje e madhe ne mesin e fushes, dhe me pas duhet te vleresohet mire edhe sulmi.”

“Klubi po leviz mire, por une pres akoma dicka shume te madhe per sezonin e ri. Por duhet qetesi dhe durim, perpara eshte nje rrugetim i rendesishem.”

“Kete e them duke pare edhe investimet qe jane bere deri me tani dhe duke peshuar edhe cfare i mungon Interit.”

“Tonali? Eshte nje lojtar i madh, eshte gati qe te beje salton e kualitetit. Mezi po pres oren qe ta shoh ne nivele te larta sepse me pelqen shume.”

“Eriksen? E shoh teper te turpshem ne fushe. Kur vesh bluzen e Interit duhet te japesh 20% apo 30% me shume nga sa do mund te jepje ne nje dite normale.”

“Ai e paguan kete aspekt karakterial. Por kam shume besim se do ja dale me fanellen e Interit te tregoje gjithcka cfare zoteron.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.