Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

293 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter lehtesohet: Kovacic, Guarin dhe Nagatomo me grupin…

Inter lehtesohet: Kovacic, Guarin dhe Nagatomo me grupin…
Bujar Berishaj

Vijne lajme inkurajuese nga stervitja e sotme e mbajtur ne Appiano Gentile qe raportohen nga Massimiliano Nebuloni i Sky.

Pra, nje lajm qe i jep nje lehtesim Walter Mazzarrit dhe ambientin zikalter pasi qe sot Kovacic, Guarin e Nagatomo jane stervitur me grupin, pasi kane pesuar disa lendime me kombetaret e tyre. Vetem gjendja e kroatit preokupon me shume se te tjeret: prezenca e tij ne fushe nga minuta e pare te dielen kunder Napolit do te mbetet, me nje prove qe do te mbahet mengjesin e te dieles.

Sensacione qe filtrohen, ato te lojtarit, qe eshte cdo dite e me mire por duhet pritur edhe disa dite tjera. Ne mesfushe alternativat e 10-shit kroat mbeten M’Vila dhe Guarin. Perpara konfirmohet dyshja Icardi-Palacio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.