Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,924 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, levizje e zv. Presidentit Javier Zanetti: Shume shpejt ne tratativa me…

Inter, levizje e zv. Presidentit Javier Zanetti: Shume shpejt ne tratativa me…
Inter Club Staff

Merkato e Interit po hyn ne fazen me te nxehte. Pikerisht per kete arsye, ne keto ore, po leviz edhe zevendes Presidenti i Interit, Javier Zanetti, qe gjate nates duhet te zbrese ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes.

Me sakte Zanetti do te shkoje ne Houston, ku do te jete ne tribunen e NRG Stadium per te pare nga afer gjysemfinalen e Kupes se Amerikes ndermjet USA dhe Argjentines. Kjo pritet te jete mundesia per te pare nga afer Lamela qe ka hyre ne radaret zikalter dhe pelqehet shume nga Mancini.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.