Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

631 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Malcom, konfirmime nga Brazili. PSG nuk eshte ne gare dhe….

Inter-Malcom, konfirmime nga Brazili. PSG nuk eshte ne gare dhe….
Bujar Berishaj

Arrijne konfirmime edhe nga Brazili per interesimin e Inter per Malcom.

Sic raporton FOX Sports nga Brazili, interesimi i Interit eshte real dhe sipas disa personave te afert me lojtarin kane zbuluar se ka pasur nje takim ne Bordeaux.

Keshtu nuk perjashtohet qe shume shpejt te lind nje tratative per lojtarin.

Pervec ketyre, nga keto informacione mesohet edhe se PSG nuk ka pasur ndonje kontakt per ish-lojtarin e Corinthians.

Nderkohe ne 19 prillin e kauar, Nicolas Tavernost, aksionist kryesor i klubit franxez kishte paralajmeruar nje shitje te nje lojtari.

Ai kishte thene sennje lojtar brazilian mund te largohet nga klubi ne muajt e ardhshem por pa dhene emra:

“Ka gjithmone blerje dhe shitje dhe eshte nje lojtar brazilian qe deshiron te largohet. Do e degjojme, duke respektuar interesat tona”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.