Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,866 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Mancini, gjithcka ne rregull. Klubi i ka dhene garanci: nuk shiten lojtaret ‘big’! Candreva dhe nje mesfushor…

Inter-Mancini, gjithcka ne rregull. Klubi i ka dhene garanci: nuk shiten lojtaret ‘big’! Candreva dhe nje mesfushor…
Bujar Berishaj

Inter-Mancini, alarmi duket qe eshte larguar, keshtu raporton Sky Sport.

Sot ka pasur nje takim mes trajnerit zikalter dhe Piero Ausilios, takim qe ka zgjatur rreth nje ore ku eshte folur per merkaton. Klubi i ka dhene garanci, me vullnetin per te bere dy blerje brenda 31 gushtit (Candreva + nje mesfushor, me shume mundesi) dhe per te mos shitur lojtaret big.

Per kete arsye eshte refuzuar eshte oferta e trete e Napolit per Icardin, oferte prej 50 milione euro.

Per me teper Interi ka qene i qarte me Mancinin per perspektiven e klubit, edhe pse tani duhet durim. E rendesishme do te jete qe te krijohet nje baze e mire per te arritur zonen Champions League, ky eshte mesazhi i shoqerise se re zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.